Zawiadomienie o zamiarze przekształcenia formy prawnej spółki cywilnej ACTUM

2013.12.31

Szanowni Państwo!

          Z przyjemnością informujemy, iż w wyniku dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa w miesiącu styczniu 2014r. nastąpi finalizacja przekształcenia spółki cywilnej w nowy podmiot prawa handlowego.

          W wyniku przekształcenia z dniem 01.01.2014r. spółka cywilna ACTUM z siedzibą w Gdyni zmieni się w spółkę ACTUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Gdyni. Spółka ta będzie używała w obrocie gospodarczym skróconej nazwy w brzmieniu: ACTUM sp. z o.o. sp. k.

          W konsekwencji z dniem 1 stycznia 2014 roku spółka ACTUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa przejmie na siebie wszystkie prawa i obowiązki spółki cywilnej ACTUM.

          Pragniemy zapewnić, iż zmiana formy prawnej naszego przedsiębiorstwa nie będzie miała wpływu na dotychczasową współpracę, zaś podjęte przez nas działania pozwolą na pełną kontynuację współpracy na dotychczasowych warunkach.

          W związku z trwającym obecnie procesem rejestracji zmiany firmy, informujemy że firma ACTUM sp. z o.o. sp.k. w okresie od dnia 01.01.2014 roku do czasu zakończenia rejestracji zmiany firmy (przewidywany termin zakończenia procesu rejestracji to 10.01.2014r.) będzie  pozostawała w organizacji, oczekując na nadanie numeru NIP i REGON. Dane adresowe naszego przedsiębiorstwa, jak również telefony kontaktowe  i adresy e-mail pozostają bez zmian.

          Licząc, iż zmiany zachodzące w naszym przedsiębiorstwie przyczynią się do jeszcze wydatniejszej współpracy przepraszamy za ewentualne niedogodności mogące pojawić się okresie rejestracji. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dyrekcja i pracownicy ACTUM s.c.